فیلم برادران ناتنی کمدی محبوب مخاطبان در نتفلیکس

«ویل فرل» و «آدم مک‌کی» دو نام شناخته‌شده در عرصه‌ی سینمای کمدی هستند و در فیلم‌های بسیاری با هم همکاری داشته‌اند. علاقه‌مندان به این دو زوج هنری مطمئنا مجموعه فیلم‌های «گوینده» و ایفای نقش «ویل فرل» در نقش گوینده‌ی اخبار را به یاد دارند.

فیلم برادران ناتنی که با عنوان فیلم برادرخوانده نیز ترجمه شده است از دیگر آثار مشترک این دو سینماگر آمریکایی است که کلمبیا پیکچرز تهیه‌کننده‌ی آن بود و توانست نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند. به طوری که از منظر بسیاری از منتقدان بهترین اثر مشترک این زوج هنری شناخته می‌شود. این فیلم می‌تواند لحظات مفرح و پُر از خنده‌ای برای ببیندگان خلق کند.

فیلم برادران ناتتنی و روایت ماجرای پسران عزب و سرخانه‌

در فیلم برادران ناتنی شاهد آن هستیم که دو مرد بیکار، تنبل و سرخانه در حالی که در آستانه‌ی 40 سالگی قرار دارند همچنان با پدر و مادر خود زندگی می‌کنند. «برنان» با مادرش نانسی در یک خانه است و «ویل» هم با پدرش رابرت زندگی می‌کند.

پس از مدتی والدین این دو یکدیگر را ملاقات می‌کنند و رابطه‌ای عاشقانه بین آن‌ها شکل می‌گیرد. بعد از این ماجرا این دو مرد سرخانه مجبور می‌شوند در زیر یک سقف زندگی کنند. نزدیک شدن دو خانواده موجب ایجاد حس حسادت در این دو پسر سرخانه می‌شود، اما این تمام ماجرا نیست و اندکی بعد این دو متوجه می‌شوند آنچنان هم که فکر می‌کردند روابط بینشان بد نیست و کم کم با یکدیگر اخت می‌شوند و دست به ماجراجویی‌هایی می‌زنند.

محبوبیت در نتفلیکس و عرضه‌ی نسخه‌ی 4k

«فرل» و «ریلی» در فیلم «برادران ناتنی» به بهترین فرم به تصویر ‌کشیده می‌شوند و بیشتر لحظات خنده‌دار فیلم مستقیما از رابطه‌ی غیرمعمول آن‌ها نشات می‌گیرد.

پیوند کودکانه این دو نفر مضحک و جالب است و کاملا با سبک این دو بازیگر هم‌خوانی دارد و بازیگران مکمل نیز دارای استعداد بالایی در زمینه طنز هستند. این فیلم حتی تا به امروز نیز طرفداران زیادی دارد و یکی از نمادین‌ترین فیلم‌های حرفه‌‌ای «مک‌کی» و «فرل» است.

فیلم برادران ناتنی در سال 2008 عرضه شد اما به دلیل استقبال بسیار از این فیلم و علاقه برای مشاهده‌ی مجدد آن تهیه‌کننده‌ی آن در سال 2018 نسخه‌ی 4k آن را برای مخاطبان عرضه کرد. همچنین در شبکه‌ی خانگی نتفلیکس فیلم برادران ناتنی در زمره‌ی آثار محبوب مخاطبان قرار دارد.

کارگردانی برای تمام فصول

«آدام مک‌کی» با نویسندگی برای برنامه‌ی زنده‌ی تلویزیونی کار خود را در سال 1995 آغاز کرد و در ادامه طرح «بیدار شو و لبخند بزن» را مطرح کرد که الهام‌بخش چندین پروژه بعدی او شد. او کارگردانی را با چندین فیلم کوتاه شروع کرد و پس از آشنایی با «ویل فرل» همکارش به سرعت به زوج هنری تبدیل شدند و در ساخت آثار بسیاری در ژانر کمدی با همدیگر فعالیت داشتند.

پس از موفقیت «برادران ناتنی» و جلب نظر مخاطبان زمزمه‌هایی درباره‌ی ساخت قسمت دوم آن مطرح شد و «مک‌کی» ضمن تایید این احتمال گفت که نگارش این فیلمنامه نیاز به زمان بیشتری دارد تا موجب دلسردی مخاطبان نشود.

فیلم برادران ناتنی بهترین کمدی قرن 21

فیلم برادران ناتنی تمام ویژگی‌های یک فیلم کمدی موفق دارد؛ بازیگران فوق‌العاده، داستان بی‌نظیر، شوخی‌ها انفجاری و ارجاعات واقعا خنده‌دار. آدام‌ مک‌کی تلاش کرده است جنبه‌های پیدا و پنهان خانواده را برای مخاطب برجسته کند و البته به همین دلیل است که «برادران ناتنی» از بهترین فیلم‌های کمدی قرن 21 لقب گرفته است.

در فیلم 98 دقیقه‌ای «برادران ناتنی» بازیگرانی همچون ویل فرل، جان سی ریلی، ریچارد جنکینز، مری استینبورگن ایفای نقش کرده‌اند. هزینه‌ی ساخت این فیلم 65 میلیون دلار بود و پس از فروش در شبکه‌ی خانگی توانست 128 میلیون دلار فروش داشته باشد.

فیلم برادران ناتنی را چطور ببینیم؟

فیلم برادران ناتنی را به عنوان یک کمدی ماندگار و خاطره انگیز می‌توانید در رسانه کافه مدیا به طور رایگان و با بهترین کیفیت تماشا کنید. کافه مدیا به عنوان یک بستر VOD این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا سینمای خود را به خانه ببرید و فیلم‌های محبوب‌تان را در سانس دلخواه و همراه خانواده یا به تنهایی تماشا کنید. در کافه مدیا تلاش کرده‌ایم سینما به سادگی یک کلیک در دسترس شما باشد.