فیلم شکارچی شکارچی ترکیبی از هیجان و تعلیق

فیلم ترسناک و مهیج شکارچی شکارچی را سال 2020 شاون لیندن کارگردانی کرد و فیلم نامه اش را هم نوشت. فیلم هم از سمت مخاطبان و منتقدان با استقبال روبرو شد. شکارچی شکارچی داستان خانواده ای را دنبال میکند که قرار است زندگی شان با ورود یک گرگ خطرناک به جنگل دچار تغییرات جدی شود. تغییراتی که تنها به خطر گرگ منتهی نمیشود و یک شکارچی بی رحم دیگر هم بنا است که در این میان چالشهای جدی ایجاد کند.

 

شکارچی شکارچی ماجرای دلهره‌آور چالشهای پی در پی

جوزف همراه همسرش آن و دخترش رنی در کلبه ای دورافتاده، جایی در کانادا زندگی میکنند. روزگار خانواده با شکار حیوانات و فروش پوست خز میگذرد. کاری که پدر مشغول یاد دادن آن به تنها دخترش هم هست. در فیلم شکارچی شکارچی نخستین چالش ماجرا با رونمایی از گرگی خشمگین و گرسنه اتفاق می افتد. پدر به دنبال شکار گرگ می رود و فیلم در این ردیابی و تکاپو یکی از اصلی ترین سکانسهای خود را به مخاطب نشان میدهد. جوزف با اجساد برهنه و سلاخی شده زنان جوانی روبرو میشود که از ظواهر امر پیداست مطابق آیین فرقه ای کشته شده اند. حالا جوزف هم با خطر گرگ روبرو است هم با قاتلین انسانی بی رحم. سرنوشت آن و رنه هم البته قرار است بیشتر از آنچه جوزف حدس میزند با خطر روبرو شود.

 

دان ادوراد ساوا در نقش جوزف

ساوا که در  فیلم شکارچی شکارچی نقش جوزف را به عهده دارد بازیگر کانادایی است که در سال 1978 به دنیا آمد و در کارنامه سالهای نوجوانی او بازی در فیلمهایی مثل مقصد نهایی  و غول های کوچک دیده میشود. او نقش اول یکی از موزیک ویدیوهای امنیم را هم به عهده داشته است.

 

کامیلا سالیوان در فیلم هانتر هانتر

سالیوان در هانتر هانتر نقش آنه را به عهده داشته است و در کارنامه اش فیلمهایی مثل Rookie Blue، Da Vinci’s Inquest وجود دارد. او برای فیلم نرمال جایزه لئو را هم برنده شد. سالیوان که دانش آموخته هنرهای تجسمی و بازیگری هم هست متولد ونکوود کانادا است. از نکات جالبی که در مورد سالیوان می توان به آن اشاره کرد مهارتهای او در رشته ورزشی مثل کیک بوکسینگ است.

یادداشت هالیوود ریپورتر درباره فیلم

در یادداشت منتشر شده در دسامبر 2020 در هالیوود ریپورتر فرانک چک می گوید هر کس که فیلم هانتر هانتر را ببیند بعید است به زودی آن را فراموش کند. او به خصوص بازی سالیوان را در فیلم تحسین میکند. در نگاه این نویسنده موسیقی فیلم و مهارت فیلمساز توانسته است این اثر را از یک تریلر دلهره آور معمولی به اثری قابل ستایش در این ژانر تبدیل کند.

یادداشت رندال کالبرون درباره فیلم شکارچی شکارچی

این منتقد آثار سینمایی هم نگاه مثبتی به فیلم دارد. از دیدگاه این نویسنده محور روایی فیلم کلید موفقیت آن است و کارگردان تلاش کرده است روی این درام خانوادگی پلی از جنس تنش و تعلیق و هیجان بنا کند.

نقاط قوت فیلم از دیدگاه جک ویلهلمی در اسکرین رنت

این منتقد معتقد است که بزرگترین نقطه قوت فیلم این است که میتواند مخاطب را تا پایان در عمقی از تعلیق نگه دارد. او اعتقاد دارد که این فیلم به حق توانسته است روایت خود را در بستری از هیاهو ارائه دهد و در این کار موفق هم عمل کرده است.

فیلم شکارچی شکارچی را چطور ببینیم؟

کافه مدیا به عنوان یک بستر  VOD تلاش کرده است تا سینمای خانگی را به دلخواه مخاطب در زمان دلخواه به شما هدیه بدهد. چنانچه از تماشای فیلمهای ژانر تریلر و هیجانی لذت میبرید، کافه مدیا پیشنهاد میدهد تماشای فیلم شکارچی شکارچی را از دست ندهید. کیفیت HD و دوبله فارسی فیلم در این رسانه در دسترس شما است.