فیلم خسته از کشتار اثر درخشان و به یاد ماندنی استیون سیگال

فیلم خسته از کشتار درامی اکشن و جنایی با بازی استیون سیگال است. طرفداران استیون سیگال در این فیلم بازی متفاوتی از او را مشاهده می‌کنند که از نظر برخی منتقدان بهترین بازی او در میان فیلم‌هایش است.

ماجرای پلیسی در سراشیب زندگی

ماجرای فیلم درباره‌ی پلیس با سابقه‌ای به نام مَت (Matt) با بازی استیون سیگال است که به دلیل ترک همسر، فروپاشی زندگی و قماربازی از محل کار اخراج می‌شود و درپی آن زندگی‌اش در سراشیب انحطاط قرار می‌گیرد.

او که دختر و همسرش را از دست داده است به نوشیدن الکل و قمار روی می‌آورد و هر روز بیشتر در باتلاق شکست فرو می‌رود و بشدت مقروض می‌شود. به طوری که توانایی پرداخت دیونش را ندارد.

در این شرایط مت که قادر به پرداختن بدهی‌هایش نیست پیشنهادی برای جبران بدهی‌هایش دریافت می‌کند. این پیشنهاد آدم‌کُشی و کشتن افرادی است که این شخص به او معرفی می‌کند. مت از سر ناچاری این پیشنهاد را می‌پذیرد تا با صاف کردن بدهی‌هایش بار دیگر در کنار دخترش حضور داشته باشد و کانون زندگی را گرم کند اما در ادامه شرایط تغییر می‌کند.

درخشش استیون سیگال در فیلمی به یاد ماندنی

از نظر منتقدان استیون سیگال در فیلم خسته از کشتار به خوبی از پس شخصیت بر آمده است. وی با فرو رفتن در قالب شخصیت فردی معتاد به الکل و قمار موفق شده است یکی از بهترین نقش‌های خود را بازی کند و از بازی‌های کلیشه‌ی سابق در فیلم‌های پُر زد و خورد فاصله بگیرد. به همین دلیل بسیاری از منتقدان معتقدند که این فیلم از به یادماندنی‌ترین آثار سینمایی استیون سیگال محسوب می‌شود.

این خبر خوبی برای علاقه‌مندان به این بازیگر و استاد هنرهای رزمی است تا تماشای این فیلم مهیج را از دست ندهند. بر خلاف دیگر فیلم‌های استیون سیگال که دیگر بازیگران در سایه‌ی بازی او قرار می‌گرفتند و به کلی محو می‌شدند، در این فیلم شاهد آن هستیم که هر یک از شخصیت‌ها هم‌وزن با شخصیت اول داستان پیش می‌روند و به هیچ وجه شخصیت‌هایی در سایه نیستند.

استیون سیگال در فیلم خسته از کشتار توانسته است اعتبار از دست رفته‌اش را بار دیگر احیا کند. او از سال 2000 به این سو با ایفای نقش در فیلم‌های اکشن تقریبا تیپ و شخصیتی ثابت پیدا کرده بود که همواره در مقام شخصیت اصلی داستان به دنبال اجرای عدالت بود. اما در فیلم خسته از کشتار خبری از این روایت نیست.

کارگردانی هلندی و بازی گرفتن از 35 شخصیت در فیلم خسته از کشتار

در فیلم خسته از کشتار 35 بازیگر ایفای نقش کرده‌اند که از نظر تعداد بازیگران اثری پُر بازیگر و با تعداد شخصیت‌های داستانی بسیار محسوب می‌شود. بنابراین به نظر می‌رسد کارگردانی فیلم «خسته از کشتار» با توجه به بازی این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بوده است.

روایت فیلم سریع و شلاقی پیش می‌رود و کارگردان تلاش کرده با تغییر زاویه‌ی دوربین فیلمبرداری صحنه‌های زیبایی را خلق کند. رول رینه، کارگردان هلندی فیلم «خسته از کشتار» که سابقه‌ی همکاری با استودیوهای بزرگ فیلم‌سازی همچون سونی و اچ.ای.بو را در کارنامه دارد تمام تلاش خود را کرده است تا فیلمی به یاد ماندنی با بازی استیون سیگال به روی پرده‌ی نقره‌ای ببرد.

فیلم خسته از کشتار در آمریکا فیلمبرداری شده و نزدیک به هفت میلیون دلار برای ساخت آن هزینه شده است که در شبکه‌ی خانگی به نمایش در آمده است.

خسته از کشتار را چطور ببینیم؟

این درام جذاب و اکشن را می‌توانید در سایت کافه مدیا به طور رایگان و با بهترین کیفیت تماشا کنید. کافه مدیا به عنوان یک بستر VOD این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا سینمای خود را به خانه ببرید و فیلم‌های محبوب‌تان را در سانس دلخواه و همراه خانواده یا به تنهایی تماشا کنید.