فیلم عاشق شدن برای کریسمس ستاره‌ای که دوباره درخشید

ساخت فیلم‌های مناسبتی فقط مخصوص برخی کشورها نیست و گویا استودیوهای بزرگ فیلمسازی در کنار ساخت فیلم‌ها و سریال‌های خاص برای رقابت در بخش جوایز بین‌المللی و فروش در گیشه، نیم نگاهی هم به بازار مخاطبان و فروش در مناسبت‌های خاص دارند. از جمله‌ی این فیلم‌ها «عاشق شدن برای کریسمس» نام دارد.
این فیلم با عنوان اصلی «Falling For Christmas» به «عاشقی برای کریسمس» نیز ترجمه شده که درامی عاشقانه است و فیلمی خانوادگی محسوب می‌شود. عوامل فیلم متوجه بوده‌اند که در بحبوحه‌ی سال جدید میلادی فضای چندانی برای تماشای فیلم‌های جدی وجود ندارد از این رو تلاش کرده‌اند به بهانه‌ی یک فیلم خانوادگی 90 دقیقه‌ای اعضای خانواده را کنار هم جمع کنند.
نتفلیکس در مقام تهیه‌کننده این اثر را ساخته است و بازیگرانی همچون «لیندزی لوهان»، «چور اور استریت»، «جورج یانگ» و «جک واگنر» در این فیلم حضور دارند. این فیلم برای نخستین بار در نوامبر سال 2022 به نمایش درآمد و نقدهای خوبی درباره‌ی این فیلم و ستاره‌ی آن نوشته شد.

حاشیه‌های تمام نشدنی برای خانم بازیگر

«لیندزی لوهان» برای دوستداران سینما نامی شناخته شده است که در فیلم‌های مختلفی ایفای نقش کرده است؛ از «گودزیلا» گرفته تا «پا به پای خانواده‌ی کارداشیان». او از 10 سالگی در کار فیلم و سینما بوده است اما تقریبا از یک دهه پیش به دلیل مصرف مواد مخدر و الکل و برخی حاشیه‌ها از پرده‌ی نقره‌ای دور افتاد به طوری که هر از چندگاهی در فیلم‌ها حضور داشت و آخرین فیلم او به سه سال پیش باز می‌گردد. دادگاه‌هایی با برخی تهیه‌کنندگان داشت و دست آخر هم که کارش به مجله‌ای بسیار معروف کشید و برای حضور در آن مجله یک میلیون دلار دریافت کرد.
حالا در فیلم عاشقی برای کریسمس شاهد آن هستیم که خانم بازیگر بار دیگر به صحنه بازگشته است، اما این بار در کنار بازیگری یکی از سرمایه‌گذاران فیلم نیز محسوب می‌شود.
آخرین فیلمی که «لیندزی لوهان» در آن حضور داشت به سه سال پیش بر می‌گردد و در این هزار و صد روز او در فیلمی ایفای نقش نکرده بود. البته خواهر او برای ایفای یکی از نقش‌های فرعی در فیلم حضور داشت.

نگاهی به داستان فیلم

زن جوانی به نام «سیرا» با بازی «لیندزی لوهان» که به تازگی ارثیه‌ای به او رسیده است به همراه نامزدش به ارتفاعات برف‌گیر می‌رود تا در آنجا اسکی کند. از بد ماجرا در ارتفاعات طوفان آغاز می‌شود و این زوج در برف‌ها سقوط می‌کنند و مراسم خواستگاری بی‌نتیجه می‌ماند. «سیرا» وقتی چشم باز می‌کند خودش را در مهمانخانه‌ای تک و تنها می‌بیند. او در حین سقوط دچار فرمواشی شده است و دیگر چیزی را به یاد نمی‌آورد.
مهمانخانه‌دار که مرد جوانی است به همراه دخترش در آنجا زندگی می‌کنند. مرد مهمانخانه‌دار یکسالی است که همسرش را از دست داده است و به تنهایی در کنار دخترش زندگی می‌کند و با گذشت زمان بین دختر و «سیرا» رابطه‌ای شکل می‌گیرد و پدر دختر نیز به این زن تازه‌وارد علاقه‌مند می‌شود. اما با نزدیک شدن سال نو حضور آنها در مراسمی که در شهر برگزار شده است فضای فیلم تغییر می‌کند و سرنوشت طور دیگری برای «سیرا» رقم می‌خورد.

نکاتی درباره‌ی فیلم عاشقی در کریسمس

یکی از نقاط قوت این فیلم استفاده از تصاویر واقعی در فیلم‌هاست. تمام صحنه‌های مربوط به حضور در برف و فیلمبرداری آن در فضای طبیعی انجام شده است نه روی پرده سبز.
بازگشت «لیندزی لوهان» با استقبال منتقدان مواجه شد و نقدهای مثبتی درباره‌ی بازی او نوشته شد.

فیلم عاشقی در کریسمس را چطور ببینیم؟

این عاشقانه مفرح و کمدی را میتوانید در پلتفرم VOD کافه مدیا آنلان تماشا کنید. تلاش کرده‌ایم تماشای فیلمهای به روز و محبوب سینمای جهان در پلتفرم کافه مدیا از جهت کیفیت و استریم در تراز رسانه‌هایی مانند نتفلیکس باشد. همراه با کافه مدیا سینمایتان به خانه ببرید و در ژانرهای مختلف مانند حماسی و تاریخی، درام و کمدی و ترسناک مهمان کافه مدیا باشید. همراهتان هستیم با فیلمهای حماسی مانند فیلم گلادیاتور و فیلمهای اکشن و هیولایی مانند فیلم ترول. ژانر و فیلم مورد علاقه شما هر چه باشد در کافه مدیا اوقات مفرحی را خواهید گذراند.