آلیس در سرزمین عجایب 2 و ترکیب طلایی آلیس، جانی دپ و تیم برتون

آلیس در سرزمین عجایب 2 که با اسمهایی مثل آلیس در آن سوی آینه یا آلیس و آیینه جادویی هم شناخته می شود، فیلم -انیمیشنی ماجراجویانه است به کارگردای جیمز بابین و محصول سال 2016. فیلمنامه را لیندا وولرتون نوشته است و تهیه کننده فیلم هم تیم برتون مشهور است. حتی اگر آلیس در سرزمین عجایب سال 2010 را ندیده باشید باز احتمالا اسم فیلم و آلیس برایتان آشناست؛ قهرمان داستانی مشهور از لوئیس کارول که سال 1865 میلادی آن را نوشت و علاقمندان به کتاب بعید است که آن را نخوانده باشند چرا که به 174 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. حضور جانی دپ ستاره هالیوود در این فیلم برای بسیاری از مخاطبان سینما و انیمیشن به تنهایی دلیل کافی است برای تماشای این اثر.

آلیس در سرزمین عجایب رمانی ماندگار

شاید خود لوئیس کالور هم در سال 1865 تصور نمیکرد داستانی بنویسد که از گزند فراموشی و گذر ایام در امان بماند و با گذشت صد و اندی سال بعد هم باز برای علاقمندان به ادبیات تازگی داشته باشد و بیشتر کتابخانه ها جایی برای کتابش باز کنند. این کتاب را کارول برای کودکان نوشت و داستان خیالی سفر دختری به نام آلیس را تعریف کرد که در تعقیب خرگوشی سفید به حفره ای می رسد. حفره ای که در واقع دریچه ورود به دنیایی کاملا متفاوت است.

کارول در داستان آلیس در سرزمین عجایب بذر رویایی را کاشت که جوانه زد و خیلی از خوانندگان کتاب پس از خواندن آن، شاید دور از چشم بقیه با شوق در دنیای واقعی به دنبال دری مخفی رو به دنیایی دیگر گشتند. آلیس در سرزمین عجایب یکی از مشهورترین آثار ادبی دوران ویکتوریایی شد.

در هر دو دسته مخاطب عام و منتقدان حرفه ای حوزه ادبیات از کتاب کارول استقبال زیادی کردند. روایت داستان، ساختار و شخصیتهایی که کارول خلق کرده بود تحسین برانگیز بودند. آلیس در سرزمین عجایب ماندگار شد و تاثیر زیادی بر فرهنگ و ادبیات عامه عم داشت. کارول در کتابش و جهان فانتزی که خلق کرده بود منطق را به بازی گرفت و همین حوزه محبوبیت اثر را به جهان بزرگسالان گسترش داد.

 

نگاهی به داستان فیلم آلیس در آن سوی آینه

آلیس حالا 22 ساله است و با شیشه ای جادویی روبرو میشود که می تواند او را برگرداند به سرزمین دوست داشتنی عجایب. جایی که قرار است او این بار دوستانش رل به خصوص کلاهدوز ( با بازی جانی دپ) نجات بدهد.

 

جلوه های ویژه و رنگهای جادویی

افکتها و جلوه های ویژه از نقاط فیلم هستند. شبیه قاب نقاشی جادویی با انتخاب زنده ترین رنگها. این را بگذارید کنار بازگشت شخصیت های دوست داشتنی فیلم آلیس در سرزمین عجایب 1. حضور جانی دپ هم به تنهایی بهانه بزرگی است برای تماشای فیلم. فیلمی در که در بیشتر سکانسها مخاطب را با جادوی رنگ و جلوه‌های ویژه‌اش همراه میکند

 

فیلم آلیس و آینه جادویی را چطور ببینیم

کافه مدیا از شما دعوت میکند تا در سفر جادویی آلیس همراه او باشید و از ریتم تند روایت اثر لذت ببرید. کیفیت HD و دوبله فارسی شاخص اثر هیجان تماشای این فیلم را برای شما دوچندان خواهد کرد. آلیس بنا است به کلاهدوز دیوانه کمک کند و جلوه های ویژه این اثر جهان عجایب را در همان سکانس های نخست برای مخاطب باورپذیر ساخته است. تماشای آلیس در سرزمین عجایب 2 همراه با موسیقی نوستالژیک این فیلم تجربه ای متفاوت است که شما را به آن دعوت می کنیم. ما در کافه مدیا تلاش کرده ایم فاصله مخاطب با تماشای اثر انتخاب شده، تنها یک کلیک باشد. کافه مدیا همراه شماست تا از جادوی هنر هفتم لذت ببرید.